Mini-konference koncem listopadu

Zhruba před dvěma týdny jsem tady na webu (viz pravé menu) informoval o plánovaném neformálním setkání. Všichni zájemci měli a stále mají možnost se zapsat pomocí krátké ankety. Již se pár zájemců sešlo, mám předběžně domluvenou místnost na fakultě elektrotechniky na VUTBR, teď již zbývá dát dohromady přednášky a finální seznam účastníků.

Termín konání mini-konference jsem zatím stanovil na čtvrtek, 29. listopadu v 18:00. Ovšem termín je plovoucí, pokud Vám nevyhovuje, dejte vědět (například v komentářích nebo emailem) a můžeme vše posunout tak, aby datum vyhovoval většině.

Jak to bude probíhat: Od 18:00 začnou krátké přednášky, po jejich skončení můžeme ještě chvíli posedět a diskutovat. Nejpozději kolem 21:00 se přesuneme z prostor školy do nějaké blízké hospůdky a vše zakončíme v libovolnou ranní hodinu :)

Kde to bude probíhat: Na fakultě elektroniky a komunikačních technologii v budově na Kolejní (49.230919, 16.572913), v zasedací místnosti UTEE. Jelikož je do místnosti přístup pouze na studentskou kartu, sejdeme se před budovou přesně v 17:59.

Pokud máte zájem přijít, dejte o sobě vědět formou ankety (nejpozději den před konáním akce). Domluvená místnost ve škole není nafukovací, vleze se tam cca 25-30 lidí. Pokud chcete přednášet (může se jednat o libovolnou zajímavost, konkrétní zapojení, teorii, projekt na 5-30 minut) připravte si podklady a téma mi prosím sdělte nejzpozději do 22. listopadu (tj. týden před samotnou akcí).

Doufejme, že se vše podaří a účast bude hojná.